INFOBIRO: Publikacije
Đelmićev pogodak budi nadu za revanš na Koševu

DNEVNI AVAZ,

Domaći dominirali u prvom dijelu i vodili sa 2:0, „Plavi” u nastavku postigli gol i stvorili tri stopostotne šanse

Autori: MAID MALEŠAK

Željezničar je poražen, 1:2, u prvoj utakmici 3. pretkola Evropske lige protiv Standarda u Liježu i tako je ostvario rezultat kojimudaje dobre šanse da u uzvratu (6. avgust), na punom Koševu, pokušati eliminirati renomiranog belgijskog protivnika. Bila je točudna utakmica u Liježu, sa dva potpuno različita poluvremena. U prvom je na terenu postojala samo jedna ekipa, Standard, koja je postigla dva gola, i mogla barem jošdva. Ofanziva domaćih U drugom je dominirao Željezničar, ali sreća i golman .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.