INFOBIRO: Publikacije
Najveći Željin trijumf u posljednjih 20 godina

DNEVNI AVAZ,

Gol Dženisa Beganovića iz 90. minute protiv realno i objektivno mno go snažnije ekipe ne garantuje ništa osim paklen doček za Mađare na Koševu, ali u takvoj atmosferi Željezničar se može nadati plasmanu u treće pretkolo

Autori: A.ČULIĆ

Fudbaleri Željezničara u prvoj utakmici drugog pretkola Evropske lige načinili supodvig, savladavši na prekrasnom fudbalskom zdanju u Budimpšti ponos ovoga grada, Ferencvaroš sa 1:0, maestralnim golom iz ničega, mladog Željinog asa Dženisa Beganovića u 90. minuti. Zahuktali protivnik Ko se prethodno uputio u kvalitet Željinog protivnika (pa i onaj ko nije, ali je letimično bacio pogled na posljednje rezultate mađarskog viceprvaka, zaključivši da ljudi imaju seriju bez poraza jošod18. oktobra2014 .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.