Zeničani od 0:2 do velike pobjede

DNEVNI AVAZ,

Širokobriježani od 49. minute igrali sa igracem manje

Autori: V.BEGUNIĆ

Nakon šoka u prvih šest minuta igre, kada su gosti iz Širokog Brijega poveli s 2:0, Celik je u drugom poluvremenu potpuno prekrenuo rezultat i s 3:2 pobijedio direktnog konkurenta u borbi za naslov i do ovog kola lidera na tabeli. Vec u drugoj minuti gosti su zaledili Bilino polje. Korner s lijeve strane izveo je Šilic, a Brazilac Vagner (Wagner) je sa oko šest metara glavom proslijedio loptu u gol. Cetiri minute kasnije Široki je došao i do drugog gola. Nakon što je Morankic potpuno nepotrebno .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.