Kakanj slavio nakon dvosatne borbe

DNEVNI AVAZ,

Treca uzastopna pobjeda Napretka

Autori: S.H. S.V. D.T.

Dvosatna utakmica u Lukavcu ponudila je dosta uzbudenja i obrata. Odbojkaši Kaknja savladali su ekipu 7. Lukavac tek u petom setu. Prvi i cetvrti set pripao je domacinima, da bi gosti osvojili drugi i treci dio susreta. U odlucujucem petom setu Lukavcani su vodili, da bi izjednacili na 14:14 i u finišu pobijedili. Odbojkaši Napretka ostvarili su trecu uzastopnu pobjedu, od toga dvije na gostovanjima. Odžacani su u svemu nadvisili goste iz Ljubinja i ostvarili uvjerljivu pobjedu za nepunih sedamd .....

Članak dostupan pretplatnicima. Molimo Vas da se prijavite prvo.